Gamevil-Destinia-0

Nowy RPG od GAMEVIL – Destinia

Firma GAMEVIL, znana między innymi z takich hitów RPG, jak seria Zenonia – wypuściła właśnie nową grę RPG na systemy iOS i Android, pt. Destinia.

Gamevil - Destinia

Destinia to gra z rodzaju „action RPG”, w której wcielamy się w bohatera imieniem Duke, należącego do szeregów Straży Cesarskiej. Duke nie zgodził się na mordowanie niewinnych cywili, za co trafił do więzienia. W więzieniu pomaga mu Crystal, księżniczka Rebeliantów. Crystal i Duke uciekają z więzienia, aby wspólnie walczyć przeciwko Imperium.

Gamevil Destinia

Duke wraca do swojego rodzinnego miasta, które jest zajęte przez brutalnie wojska cesarskie – starając się odnaleźć swą ukochaną z dzieciństwa, Lenę. Oczywiście aby odnaleźć Lenę, musi stawić czoła całej masie niebezpieczeństw, które stoją mu na drodze.

Gamevil Destinia

Producent gry, firma GAMEVIL obiecuje, że w Destinia czeka nas aż 30 godzin rozgrywki. Gra już od kilku dni jest dostępna dla posiadaczy urządzeń iOS (którzy świetnie ją oceniają), a teraz trafiła również i na platformę Android.

Gamevil - Destinia

Destinia, podobnie jak Zenonia 3 – to gra darmowa (freemium), niestety nie do końca. Można w nią co prawda grać za darmo, ale będziemy często nagabywani na kupno/upgrade/odblokowanie różnego rodzaju treści (przedmiotów, czarów, lokacji itp.), za prawdziwe pieniądze. Chętnych do wypróbowania gry zapraszam do linków na dole artykułu.

Linki: Destinia (Android), (iOS)