Nowy Samsung 4G LTE

Targi CES, które ciągle się obywają i potrwają aż do 9 stycznia – przynoszą nam wiele nowości z dziedziny smartphone. Jedną z nich, jest nowy smartphone Samsung 4G LTE (w sieci Varizon ma nosić nazwę SCH-i520), który m.in. posiada ulepszony ekran Super AMOLED.

Samsung 4G LTE

Ekran w jaki jest wyposażona nowa słuchawka Samsunga, to Super AMOLED Plus (o wielkości 4.3-cala), który ma oferować o 50% zwiększoną liczbę subpikseli w porównaniu do Super AMOLED, oraz jeszcze lepszą widoczność w świetle słonecznym. Osoby mające w rękach nowy smartphone Samsunga są zachwycone nowym ekranem, który ma też podobno poprawione wyświetlanie krawędzi w stosunku do zwykłego Super AMOLED.

Poza nowym ekranem i obsługą sieci 4G, Samsung 4G LTE nie jest już tak przełomowy, posiada 1GHz procesor jednordzeniowy. Wymienić należy jeszcze, iż 4G LTE ma zamontowany 8MP aparat, oraz 1.3MP kamerkę do wideorozmów. Urządzenie opiera się na OS Android w wersji 2.2 Froyo. Niektórych może ucieszyć fakt, że telefon posiada aż cztery fizyczne klawisze pod ekranem.

Źródło: engadget.com