Nowy smartphone od Acera

Na konferencji w Nowym Jorku firma Acer zaprezentowała szereg nowych produktów, wśród których znalazł się nowy smartphone. Urządzenie ma się ukazać w sprzedaży w kwietniu przyszłego roku. Smartphone będzie posiadać ekran o przekątnej aż 4.8 cala i rozdzielczości 1024×480. Niestety nie jest jeszcze znana nazwa urządzenia ani jego cena.

Nowy Acer

Urządzenie było prezentowane krótko, wiadomo tylko, że miało zainstalowaną nieznaną wersję systemu Android i interfejs użytkownika firmy Acer. Smartphone będzie wyposażony w jednomegapixelową kamerę przednią do wideorozmów, oraz ośmiomegapixelową kamerę tylną z fleszem LED i możliwością nagrywania wideo w jakości 720p.

Nowy Acer
Nowy Acer

Nowy Acer ma mieć również sześciokierunkowy żyroskop i akcelerometr. Jakość wykonania ma być również na dobrym poziomie, producent zapewnia, że urządzenie będzie zbudowane w całości z metalu. Warto również wspomnieć o takich gadżetach, jak Bluetooth 3.0, 802.11 b/g/n WiFi, HSDPA oraz wyjście HDMI. Sercem urządzenia będzie 1GHz procesor Snapdragon.

Źródło: engadget.com