Samsung Galaxy Ace 2 – Jelly Bean

Oficjalny, ale wciąż testowy Android 4.1.2 Jelly Bean dla Samsunga Galaxy Ace 2 już w sieci

Dobra wiadomość, dla wszystkich posiadaczy Samsunga Galaxy Ace 2, którzy oczekują na aktualizację do Jelly Bean (ciekawe, czy są tacy, którzy na to nie czekają).

Samsung Galaxy Ace 2 - Jelly Bean

Samsung zaktualizuje swojego Ace 2 z wersji Gingerbread, wprost do Jelly Bean, bez niepotrzebnego przechodzenia przez Ice Cream Sandwich. Według portalu SamMobile, z którego pochodzą te wieści – koreański producent już wszedł w fazę testów nowego firmware. Znajdziemy w nim wszystkie te funkcje, które pojawią się w Androidzie 4.1.2 dla innych „średniaków”, czyli modeli Galaxy Beam, Galaxy Music, Galaxy Chat, Galaxy Ace Plus oraz Galaxy Mini 2.

Samsung Galaxy Ace 2 - Jelly Bean

Przedpremierowa wersja Jelly Bean dla Ace 2, która wyciekła do sieci, jest datowana na 17 lutego. Jeśli nie możesz się doczekać, aż Samsung udostępni ją własnymi, oficjalnymi kanałami, a nie boisz się instalować testowych ROMów – to zapraszam do linku źródłowego, gdzie znajdziesz wszelkie instrukcje i pliki, niezbędne do upgrade. Proszę jednak pamiętać, że instalowanie firmware nieoficjalnymi kanałami może się zakończyć utratą gwarancji i/lub trwałym uszkodzeniem smartfona.

Źródło: SamMobile