Samsung-Galaxy-S-Gingerbread-Kies

Oficjalny Android 2.3.3 dla Samsung Galaxy S już dostępny

W programie Kies pojawiła się oficjalna wersja systemu Gingerbread dla Galaxy S, niestety w tej chwili nie jest jeszcze dostępna dla wszystkich.

Oficjalny Gingerbread dla Samsung Galaxy S

Nowy ROM został oznaczony jako I9000XWJVB i w tej chwili jest dostępny wyłącznie na urządzenia kodowane jako XEE (Dania, Finlandia, Islandia, Norwegia, Szwecja). Nie znamy jeszcze zmian, jakie wnosi ta nowa wersja i czy poprawiono błędy, które występowały w poprzedniej.

Wreszcie Gingerbread dla Samsunga Galaxy S stał się faktem, i powinien w szybkim tempie zawitać do reszty krajów Europy. Nie wiadomo kiedy ta wersja pojawi się oficjalnie w Polsce, spragnionych testów zapraszam na forum XDA, gdzie już można ściągać ten ROM i wgrywać na swoje urządzenie. Z tego co obecnie wiem, to wersja dla krajów XEE nie posiada polskiej klawiatury SWYPE.

Proszę pamiętać, że wszelkie modyfikacje robicie na własną odpowiedzialność, przypominam, że wgrywanie ROMu nie przeznaczonego na wasz model telefonu – może skończyć się tragicznie, począwszy od „uwalenia” smartfona, skończywszy na utracie gwarancji (ale kto by się tym przejmował).

Źródło: XDA