HTC-Desire-S-0

Oficjalny ICS dla HTC Desire S już jest

HTC Desire S to na dzisiejsze standardy – już dość leciwe urządzenie. Nie przeszkodziło to jednak tajwańskiemu producentowi aby zaktualizować je do Ice Cream Sandwich.

HTC Desire S

Desire S swoją premierę miał w lutym ubiegłego roku – jednak i tak dostał Ice Cream Sandwich. Upgrade jest dostępny na stronie HTC Developer Centre (link w źródle). Wersja generyczna (WWE) „waży” aż 404MB, niestety producent nie zdradził, jakiej wersji nakładka Sense siedzi w środku.

Co nowego w ICS dla Desire S? Prócz dobrodziejstw, jakie niesie ze sobą sam system – o aktualizacji nie wiadomo praktycznie nic. HTC niestety nie ujawniło listy zmian, które firma zaimplementowała w swoim firmware.

Jak zwykle – radzę jednak aktualizować swój sprzęt z rozwagą, a niedoświadczonym użytkownikom poczekać na stosowne powiadomienie o upgrade. Zresztą – dostępność ICS możecie sprawdzać w ustawieniach telefonu (informacje o telefonie). Jeśli komuś z naszego, pięknego kraju uda się zaktualizować swój Desire S do ICS (oficjalnymi kanałami) – niech koniecznie o tym napisze w komentarzu.

Źródło: Eurodroid, HTCdev