HTC Sense 5

One X, One X+, One S oraz Butterfly – te smartfony dostaną HTC Sense 5

Jeśli zastanawiasz się, czy Twój HTC One X, One X+, One S lub Butterfly dostanie najnowszą nakładkę na system, Sense 5 – to teraz możesz już odetchnąć z ulgą. HTC ujawniło plany odnośnie swojej nakładki.

HTC Sense 5

HTC Sense 5

HTC, wraz z premierą swojego nowego flagowca, One – pokazało także nową wersję nakładki systemowej własnego autorstwa, Sense 5.0. Kolejna odsłona interfejsu użytkownika HTC dość mocno różni się od poprzednich. Nowy Sense ma delikatny styl, który nie przypomina przesyconych cukierkową grafiką nakładek poprzednich generacji. Według mnie Sense 5 jest dużo ładniejszy i wszystko wskazuje na to, że także dużo bardziej funkcjonalny, niż np. Sense 4.

Kiedy tajwański producent ma zamiar rozpocząć udostępnianie Sense 5 dla One X, One X+, One S oraz Butterfly? Niestety, dokładnego terminu nie wyznaczono. Z oficjalnego wpisu na profilu facecbookowym firmy wiadomo jedynie, że ma to nastąpić w ciągu najbliższych, kilku miesięcy. Wszyscy właściciele wyżej wymienionych smartfonów muszą się więc uzbroić w nie lada cierpliwość.

Jak działa i jak wygląda nowa nakładka? To możecie zobaczyć na poniższym filmie.

Źródło: GSMArena