OnePlus One – biały, front i tył

OnePlus 2 w połowie 2015 roku?

Wszyscy doskonale wiemy, że OnePlus One wzbudził niemałe kontrowersje obowiązującym modelem sprzedaży, opierającym się na systemie zaproszeń. Wiele wskazuje na to, że firma nie tak dawno zdecydowała, by od takiego sposobu dystrybucji zrezygnować, a najnowsze rewelacje sugerują, że już w przyszłym roku spodziewać się możemy następcy tego smartfona.

OnePlus One - biały, front i tył

Carl Pei, czyli jedna z osób pracujących nad projektem OnePlus, stwierdził w sesji AMA w serwisie Reddit, że OnePlus 2 powinien ujrzeć światło dzienne w drugim, bądź trzecim kwartale 2015 roku. Jak ponadto zaznaczył, do tego czasu standardem powinien być Android L. Co ciekawe, Carl Pei stwierdził także, iż do firmy napłynęło wiele uwag od osób, które prosiły jednak o mniejszy telefon i ponoć takie rozwiązanie ma być także poddane dyskusji.

Przypomnę, że zaprezentowany w kwietniu tego roku smartfon OnePlus One działa w oparciu o CyanogenMod 11S, który bazuje oczywiście na Androidzie 4.4 KitKat. Poza tym, znajdziemy tutaj iście high-endową specyfikację – chipset Qualcomm Snapdragon 801, 3 GB pamięci RAM, 13MP tylną kamerkę Sony IMX214 oraz 5,5 – calowy wyświetlacz Full HD (401 ppi).

Mimo wszystko, firma odpowiadająca za OnePlus One musi do momentu zaprezentowania następcy tego modelu popracować nad istotnymi detalami. Od samego początku dochodziły do nas słuchy, że samo urządzenie posiada wiele defektów takich jak żółtawy ekran, błędy oprogramowania oraz łatwo ścierająca się tylna obudowa. To wszystko sprawiło, że start tego smartfona na rynku był nieco burzliwy, choć obecnie sporo problemów zostało rozwiązanych. Prawda jest jednak taka, że OnePlus One to jeden z lepszych smartfonów na rynku, który dodatkowo nie kosztuje fortuny, dlatego też cały technologiczny świat z niecierpliwością oczekuje następcy tego modelu.


 • https://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  kolejny bubel i farsa z tym smartfonem … gdyby jakiś blogier o tym nie napisał to by pies z kulawą nogą tego nie kupił .
  Śmiać mi się chce jak gówniarze się tym jarają i trzęsą z zachwytu a telefon zwyczajne G**** jak inne wynalazki na chiński rynek od Oppo , Zopo i Meizu gdzie takie buble można sprzedać biedakom gdy ich nie stać na prawdziwy markowy smartfon od Sony ,Htc lub Samsung

  • Marcel Jóźwiak

   Przepraszam, czy nie można tego pana zbanować? Rynsztok Wam robi z komentarzy…

   • https://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

    Buhahaha , następny śmieszny ludek jak inni gimnazjaliści i nabywcy tych bubli z netu od akwizytorów
    Tylko takim można frajerom to sprzedać w Polsce za 1500-2000 zł. bo matka może da za free

    • Roberto

     Jesteś przykładem człowieka z zaburzeniami psychicznymi, a dokładnie zaburzeniami osobowości. Dowodem na to jest: 1. Masz ponad 50 lat a gdy pokazałem twoje wypowiedzi osobom które nie wiedzą ile masz lat to wszyscy zgodnie twierdzili że tekst pisało dziecko, niezbyt rozgarnięte, mające kłopoty z wysławianiem, tak na oko w wieku 13 – 15 lat. Świadczy o tym używane słownictwo na takim właśnie poziomie, wtrącanie wołaczy (np. hahaha, buhahh itp). O braku wykształcenia wyższego niż szkoła podstawowa świadczy sposób wypowiedzi. Z tak żałosnym poziomem poprawności wypowiedzi matury na pewno nie zdałbyś. To co piszesz to trudno nazwać zdaniami, to bełkot bez ładu i składu. 2. Przekonanie o własnej wyższości, nieomylności, traktowanie się wyżej od innych, uważanie się za eksperta – pomimo kompletnego braku wiedzy na tematy o których się wypowiadasz – świadczy o dużych, wręcz chorobliwych kompleksach w stosunku do otoczenia. Brak założonej rodziny w tym wieku pogłębia to zaburzenie, dlatego próbujesz uciekać w okres nastolatka i dzieciństwa, oszukując się że jeszcze wszystko przed tobą. 3. Chwalenie się zmyślonym bogactwem, traktowanie innych jako biedaków w porównaniu do siebie, przechwalanie się posiadanym (oczywiście tylko wirtualnie) sprzętem (tekst typu. ja mam Nokię Lumię ileśtam a ty możesz o tym śnić …. – tekst w stylu nazira) – świadczy o kolejnych kompleksach, niskich zarobkach, niezadowoleniu z własnych życiowych osiągnięć oraz ściśle wiąże się z punktem 1, tzn. zachowaniem na poziomie nastolatka, dziecka (dzieci zachowują się w ten sposób, przechwalając się przed kolegami w przedszkolu, szkole). 4. Agresja w stosunku do osób które mają inne zdanie, “ośmielą się” pokazać absurdalność twoich wypowiedzi, zdemaskować twoje kłamstwa itp świadczy o kompleksie niższości w realnym życiu, braku argumentów w dyskusji, uciekaniu się do próby “przekrzyczenia” osób podających konkretne i logiczne argumenty. Tak reaguje osoba która nie ma nic konkretnego i rzeczowego do powiedzenia. To tak w skrócie charakterystyka osobnika o ksywce nazir, naczelnego trolla i głupka forów IT i GSM.

     • https://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

      Jedynym osobami z zaburzeniami umysłu to jesteś ty i tacy podobni inni , którym cały świat mówi Gówno a wam smakuje bo każdy syf trojan jest cool

     • Roberto

      Powyższa wypowiedź osobnika o ksywie Nazir potwierdza jeszcze dobitniej to co napisałem wcześniej. To chory człowiek.