Oppo Find 5 Mini

Oppo Find 5 Mini z 3.7” ekranem 720p trafi do Europy?

Oppo niecały miesiąc temu otworzyło w Europie swój pierwszy, internetowy sklep, za pośrednictwem którego sprzedaje flagowy smartfon Find 5. Wygląda na to, że jego ofertę wkrótce wzbogaci nieco tańsza słuchawka – Find 5 Mini.

Oppo Find 5 Mini

Chiński producent smartfonów chce pójść w ślady innych firm i zaoferuje wariant “mini” swojego flagowego smartfona, Find 5. Oppo Find 5 Mini, bo tak najprawdopodobniej zostanie nazwane to urządzenie, pod względem designu będzie praktycznie takie samo, jak Find 5. Co do specyfikacji, Mini ma zaoferować mniejszy, 3.7” ekran o rozdzielczości HD.

Nie jest do końca pewne, jaki w jaki chipset Oppo Find 5 Mini będzie wyposażony. Według jednych plotek, ma to być ten sam układ, który zaintalowano w Find 5. Inne przecieki sugerują jednak, że znajdziemy w nim budżetowy układ Mediatek o taktowaniu 1.2GHz oraz ekran wykonany w technologii LCD IPS.

Oppo Find 5 Mini

Zdjęcia, które możecie oglądać w niniejszym artykule sugerują, że Find 5 Mini będzie sprzedawany w wielu, różnych wariantach kolorystycznych (czerwonym, zielonym, żółtym oraz niebieskim).

W tej chwili nie znamy żadnych innych szczegółów, dotyczących specyfikacji Find 5 Mini. Jeśli chodzi o cenę, to według przecieków ma ona oscylować w granicach od 199 do 249 euro, czyli około 860-1075 zł. Pamiętajcie, że są to nieoficjalne dane, które zostaną potwierdzone dopiero podczas oficjalnej prezentacji smartfona. Kiedy ona nastąpi? Tego w tej chwili nie wiadomo.

Źródło: GSMArena