Oppo N1 – kampania reklamowa

Oppo N1 z panelem dotykowym z tyłu obudowy

Jeśli myśleliście, że LG G2 ze swoimi przyciskami obok obiektywu kamery jest rozwiązaniem bardzo innowacyjnym, to poczekajcie aż zobaczycie najnowszy smartfon Oppo, model N1. Urządzenie nie dość, że ma posiadać świetny aparat – to w dodatku z tyłu obudowy będzie mieć zamontowany panel dotykowy.

Oppo N1 - kampania reklamowa

Reklama Oppo N1, napis na niej głosi „nie dotykaj tylko przodu, tył jest równie interesujący…”

W dokumentacji, która właśnie wyciekła do sieci możemy zobaczyć, co dzięki tylnemu panelowi dotykowemu będzie można w N1 zrobić. Z ilustracji (widocznej poniżej) dowiadujemy się, że dotyk z tyłu obudowy pozwala na przewijanie między ekranami pulpitu głównego, nawigowanie po stronach internetowych, robienie zdjęć, obsługiwanie interfejsu odtwarzaczy muzycznych itp. Jak więc widzicie, Oppo dla tej nowej funkcji znalazło całkiem sporo, bardzo interesujących zastosowań.

Oppo N1 - panel dotykowy z tyłu

To oczywiście nie wszystko, co dzisiaj na temat Oppo N1 pojawiło się w internecie. Poniżej możecie zobaczyć także kilka nowych zdjęć, prezentujących ten smartfon. Przypominam, że N1 ma być urządzeniem zdolnym konkurować z najmocniejszymi flagowcami dostępnymi obecnie na rynku. Chiński producent podłapał aktualną modę i zamierza w swoim urządzeniu duży nacisk położyć na jakość wykonywanych zdjęć. To m.in. dlatego Oppo N1 będzie zaopatrzony w 12MP kamerę z nowym procesorem obrazu o nazwie „Owl” i ksenonowy flesz.

N1 zostanie zaprezentowany najprawdopodobniej już w przyszłym miesiącu. Co prawda Oppo to chiński producent ukierunkowany głównie na swój rodzimy rynek, jednak niedawno otworzony europejski sklep pozwala mieć nadzieję, że N1 zostanie wprowadzony do sprzedaży także i na naszym kontynencie.

Źródło: Weibo