Oppo N1 – dłonie

Oppo N1 – zwiastuny i kilka nieoficjalnych zdjęć (aktualizacja)

Jeśli uważnie śledzicie wszystkie newsy na temat Oppo to pewnie już wiecie, że ten chiński producent planuje wypuszczenie na rynek swojego pierwszego kamerosmartfona, Oppo N1. Dzisiaj Oppo opublikowało kolejny, czwarty już zwiastun tego urządzenia. W sieci pojawiło się również kilka nowych, nieoficjalnych zdjęć N1.

Oppo N1 - dłonie

Według docierających do nas informacji Oppo widzi N1 w roli aparatu, który będzie mógł skutecznie zastąpić nawet cyfrową lustrzankę. Smartfon ma być wyposażony w 12MP kamerę z obiektywem Sony o jasności f/2.2 i ogromny, 5.9″ ekran Full HD.

Oppo N1 - tył

Smartfon dostanie też w pełni aluminiową obudowę oraz (o czym pisałem już wcześniej) panel dotykowy… z tyłu obudowy. Dzięki niemu będziemy mogli wywoływać niektóre funkcje smartfona bez potrzeby dotykania jego ekranu – wyłącznie za pomocą owego panelu.

Oppo N1 - rozmazane

Jak przystało na godnego zastępcę cyfrowej lustrzanki, smartfon ma dysponować wieloma zaawansowanymi funkcjami przechwytywania obrazu. Będziemy mogli m.in. odpalić tryb długiej ekspozycji (naświetlanie nawet do 8 sekund), dzięki któremu na naszych zdjęciach uzyskamy naprawdę ciekawe efekty. Jak możecie zobaczyć na poniższej infografice – do Oppo N1 będą także dostępne doczepiane kamery / obiektywy (podobne do tych z Xperii Z1), które mają transferować zdjęcia do N1 poprzez moduł NFC.

Oppo N1 - wymienne obiektywy

Oppo oficjalnie zaprezentuje model N1 za nieco ponad tydzień – 23 września. Według plotek cena tego urządzenia wyniesie około 490$, czyli jakieś 1570 zł. Oppo będzie oczywiście sprzedawać swój smartfon także za pośrednictwem własnego, europejskiego sklepu. Poniżej możecie zobaczyć kolejno wszystkie, opublikowane do tej pory przez Oppo zwiastuny N1.

Aktualizacja: Na chińskich stronach pojawiło się kolejne zdjęcie N1…

Oppo N1 - oficjalna fota

…oraz fotografie przedstawiające jego opakowanie.

Źródło: Oppo, gforgames


  • Ofan

    Gdyby tylko miał Snapdragona 800 to kupiłbym go bez zawahania. Niestety Snapdragon 600 to nie to :( Poczekam na Find 7.

    • http://smartfan.pl Noob

      To prawda, Snapdragon 600 nie będzie zbyt dobrym rozwiązaniem bo urządzenie aż się prosi o Snapdragona 800. Mam nadzieję, że Oppo jeszcze przed premierą coś zmieni i N1 dostanie Snapdragona 800.