Oppo_N3_teaser-1

Oppo N3 już w październiku?

Chińska firma Oppo nie jest jeszcze zbyt popularna w Polsce, jednak nie zmienia to faktu, że spora grupa pasjonatów mobilnych technologii kibicuje smartfonom tego producenta i z niecierpliwością wyczekuje nowości. Producent opublikował właśnie pewne informacje dotyczące październikowej premiery. Jaki smartfon tym razem mamy na tapecie?

Oppo_N3_teaser-1

Na pierwszej grafice, która przedstawia analogowy telefon z tarczą numerową, możemy zauważyć cyfrę „3” znajdującą się nie w tym miejscu, w którym moglibyśmy się jej spodziewać. Co to może oznaczać? Niewykluczone, że producent tym zabiegiem chce zwrócić uwagę na model Oppo N3, który ma być następcą Oppo N1. Umiejscowienie trójki w centralnej części zdjęcia nie jest z pewnością przypadkowe.

Niestety z racji tego, że koncern bardzo dba o to, by nie doszło do jakichkolwiek wycieków informacji z firmy, to nie mamy żadnych danych dotyczących specyfikacji tego modelu. Dlatego też na tym etapie możemy zadowolić się jedynie spekulacjami. Możemy spodziewać się, że Oppo N3 zostanie wyposażony w całkiem podobną kamerę do tej, którą znamy z modelu N1, a sama konstrukcja urządzenia ma być bardziej kompaktowa. Niewykluczone, że podobnie jak w modelu Find 7, znajdziemy tutaj wyświetlacz o rozdzielczości QHD. Jak doskonale ponadto wiemy, firma Oppo zainwestowała wiele środków w rozwój i badania nad mechanizmem obrotowym, z którego znana jest kamera w Oppo N1, dlatego śmiało możemy spodziewać się dokładnie takiej funkcji w N3.

Oppo_N3_teaser-2

Producent zapowiedział, że „krok naprzód” wykonany zostanie już w październiku, dlatego przynajmniej na kilka najbliższych tygodni będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość. Czym zaskoczy nas tym razem chiński koncern, a co ulepszy? Pole do popisu ma ogromne, a i innowacyjności mu nie brakuje.


  • https://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

    Fakt faktem ale kupowanie tego sprzętu jak Oppo , MI3 , 1+1 i inne wynalazki na Chiński rynek to utopiona kasa w błocie i zabawki dla pasjonatów którzy się każdym bublem tandetą z androsyfem wciska od akwizytora będą jarać bo sprzedał taniej i powiedział ż eto samo co markowe towary : D

    Ale jak są barany do strzyżenia w necie to się strzyże ruskie cepy z pola 😀 BUHAHAHAHAHA HAHAHAHA

    Kowalski jak ma rozum i potrafi czytać specyfikację i inne fakty to kupuje z gwarancją i wsparciem na 3 lata sprzęt z Windows 8.1 a nie szrot do zabawy i klkania sms