LG G2 – bok

Oto jak LG G2 wygląda z boku

Na temat nowego flagowca LG, modelu G2, w sieci pojawia się coraz więcej nowych plotek. Nie inaczej jest dzisiaj, gdyż na poniższym zdjęciu możecie zobaczyć G2 z nieco innej perspektywy.

LG G2 - bok

Widzieliśmy już zdjęcia z przodu i tyłu, jednak jak dotąd nikt nie opublikował fotografii, która ukazywałaby ten smartfon z boku. Dzięki portalowi Techtastic możemy nareszcie zobaczyć, jak G2 będzie wyglądać właśnie w tej perspektywy.

G2 ma być smartfonem o dość nowatorskiej konstrukcji, w której przyciski do regulacji głośności i włącznik umieszczono… z tyłu obudowy urządzenia. Spory podziw budzi także domniemana specyfikacja G2, która obejmuje czterordzeniowy chip Qualcomm Snapdragon 800, 2GB RAM (wersja z 3GB i LTE-A ma być dostępna tylko dla koreańskiej sieci SK Telecom), 13MP kamerę oraz 5.2″ ekran Full HD o zagęszczeniu pikseli aż 423ppi. Co ciekawe i ważne, kamera G2 ma posiadać także optyczną stabilizację obrazu.

Kiedy LG zaprezentuje model G2? Według niepotwierdzonych informacji jego koreańska premiera nastąpi jeszcze w tym miesiącu. Niestety, na wersję przeznaczoną na rynki międzynarodowe będziemy musieli poczekać aż do 7 sierpnia, bo to właśnie na wtedy LG podobno planuje ujawnienie G2.

Oczywiście w Polsce nie możemy liczyć na zbyt szybkie wejście G2 do sklepów. Koreański producent jest wyjątkowo powolny, jeżeli chodzi o wprowadzanie swoich smartfonów do polskich sklepów. Dla przykładu Optimus G Pro nadal nie pojawił się w Polsce, chociaż od jego premiery minęło już prawie pół roku.

Aktualizacja: Na dokładkę jeszcze jedno zdjęcie, które też podobno prezentuje nowego flagowca LG.

LG G2

Źródło: Techtastic