Samsung Galaxy Note 4 – case 1

Oto, jak może wyglądać Samsung Galaxy Note 4

Samsung Galaxy Note 4 to jedno z najciekawszych urządzeń, które ma zadebiutować w trzecim kwartale tego roku. Nie ma się co dziwić, że na temat tego smartfona w sieci pojawia się coraz więcej plotek i przecieków. Tym razem nie jest to jednak zwykły przeciek, a seria zdjęć, ukazujących ten phablet.

Samsung Galaxy Note 4 - opakowanie

Ciężko się wypowiedzieć, co do materiałów użytych do budowy Note 4, ukazanego na zdjęciach. Sami możecie zobaczyć, że wokół urządzenia znajduje się metalowa lub plastikowa ramka oraz plastik z tyłu obudowy, pokryty teksturą, przypominającą skórę naturalną.

Naturalnie na fotografiach widać też to, co jest kwintesencją każdego urządzenia z serii Note, czyli rysik S Pen, umiejscowiony w dolnej części obudowy.

Na dolnej krawędzi Galaxy Note 4 możemy też zauważyć znany już z wcześniejszych, topowych produktów Samusnga, port microUSB 3.0. Na dole znajduje się też grill głośnika.

Naturalnie w tylnej części Note 4, zaraz obok obiektywu, jest „gwiazda” tegorocznych produktów Koreańczyków, czyli pulsometr. W kwestii ekranu urządzenia, plotki zdradzają, że Galaxy Note 4 ma 5.7″ matrycę, której rozdzielczość to bardzo modne w tym roku QHD (2560 x 1440).

Samsung zaprezentuje Galaxy Note 4 najprawdopodobniej już 3 września, podczas berlińskich targów IFA 2014. Phablet na półkach sklepowych ma wylądować 15 września. Ile z tych plotek okaże się prawdą i czy pokazany na niniejszych zdjęciach Note 4 to faktycznie sprzęt, mający trafić do konsumentów – okaże się dopiero w przyszłym miesiącu. A wam jak się podoba design Note 4, pokazanego w tym artykule?

Aktualizacja (19.VIII.2014): Coraz więcej wskazuje na to, że powyższe zdjęcia Galaxy Note 4 to tylko niesmaczne fałszerstwo, dlaczego? W sieci pojawiły się zdjęcia, ukazujące Galaxy Note 4 w specjalnym, ochronnym etui.

Jeśli na zdjęciach faktycznie widać Galaxy Note 4, to trzeba przyznać, że phablet robi niezłe wrażenie. Większą część frontu urządzenia zajmuje 5.7″ ekran, praktycznie pozbawiony ramek. Na dolnej-prawej stronie, z tyłu widać miejsce, gdzie znajduje się rysik S Pen. Ciekawy jest także tył tego domniemanego Note 4, a konkretnie okolice obiektywu kamery. Znajdują się tam dwa punkty (flesz LED) oraz pięć innych, czarnych. Czyżby był to udoskonalony pulsometr? A może jakieś inne sensory? O tym przekonamy się jednak dopiero w przyszłym miesiącu, bo to własnie wtedy najprawdopodobniej Galaxy Note 4 będzie mieć swoją oficjalną premierę.