HTC Butterfly S – przód

Oto jak wygląda HTC Butterfly S

HTC ma zamiar dalej rozszerzać swoją ofertę o nowe, androidowe smartfony. Na poniższych zdjęciach możecie zobaczyć kolejne urządzenie tego producenta – wyposażonego w 5” ekran HTC Butterfly S.

HTC Butterfly S - przód

Czym S będzie się różnić od swojego poprzednika, modelu HTC Butterfly? Pierwszą, zauważalną zmianą, którą widać na zdjęciach, jest brak głośnika z tyłu obudowy. Zamiast tego z przodu umiejscowiono dwa głośniczki stereo, rodem z HTC One.

HTC Butterfly S - tył

Cały Butterfly S raczej nie odbiega zbytnio designem od poprzednika, więc jako tworzywa obudowy możemy się raczej spodziewać poliwęglanu, aniżeli aluminium.

Jeśli dobrze popatrzycie na fotografie, to zobaczycie, że pod ekranem umiejscowiono trzy przyciski dotykowe. To spora zmiana w stosunku do HTC One, który zamiast środkowego klawisza miał logo tajwańskiego producenta. Według mnie to dobre posunięcie. Po co komu bezużyteczne logo w miejscu, gdzie powinien znajdować się funkcjonalny przycisk?

HTC Butterfly S - góra

Jak mają wyglądać “bebechy” HTC Butterfly S? Jeśli wierzyć plotkom, we wnętrzu smartfona znajdzie się 5” ekran Full HD, chipset Snapdragon 600, kamera UltraPixel oraz wejście na karty microSD.

HTC Butterfly S - dół

Premiera Butterfly S ma nastąpić na specjalnej konferencji już 19 czerwca, gdzie HTC zademonstruje także model Desire 600.

Czy Butterfly S pojawi się w polskich sklepach? Niestety HTC nie raczyło wprowadzić na nasz rynek modelu Butterfly, który swoją premierę miał w grudniu zeszłego roku. Wątpię więc, czy jego ulepszona wersja do nas zawita.

Źródło: GSMArena