Samsung Galaxy S4 – reklama

Oto pierwsze reklamy Samsunga Galaxy S4

Samsung wypuścił do sieci jedne ze swoich pierwszych filmów, będących reklamami nowego flagowca tego producenta, Galaxy S4.

Samsung Galaxy S4 - reklama

Na pierwszej reklamie, którą możecie obejrzeć poniżej, Samsung zachwala funkcję przechwytywania zdjęć, wraz z dźwiękiem. Oczywiście, nic w tym nowatorskiego, a sama funkcja nieczęsto się przyda, jednak reklamę warto zobaczyć, bo dobrze demonstruje ten „ficzer”.

Kolejny film ma za zadanie pokazać funkcję „group play”, czyli „gry zespołowej”, a konkretnie grupowego dzielenia się multimediami. Jeśli nie rozumiecie o co chodzi, to najlepiej będzie , jak sami zobaczcie.

Kolejne nagranie ukazuje zalety wbudowanego w smartfon tłumacza. Dzięki niemu możemy np. wpisać jakieś zdanie, a on przetłumaczy je na inny język i w dodatku wypowie za pomocą syntezatora mowy. Brzmi bajecznie, niestety nie liczcie na to, że funkcja zadziała z językiem polskim. Na dobre wsparcie dla Polski, będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Ostatnia, a zarazem najdłuższa reklama, w rytm muzyki klasycznej tym razem zachwala nie funkcje, a cechy sprzętowe Galaxy S4. Całość prezentuje się to bardzo fajnie.

Źródło: Samsung