Overmax Vertis You – kolory

Overmax Vertis You – nowy smartfon trafi do polskich sklepów

Overmax wprowadza do swojej oferty kolejny smartfon, model Vertis You. Urządzenie pojawi się w sklepach w dniu 30 marca. Co ten budżetowy sprzęt może nam zaoferować?

Overmax Vertis You - kolory

Według Overmaxa Vartis You jest następcą modelu Vertis 02 plus. Smartfon działa w oparciu o platformę Android 4.2 Jelly Bean i jest napędzany dwurdzeniowym 1.2 GHz chipem MediaTek MT6572 (Cortex-A7, GPU Mali-400 MP1).

Overmax Vertis You - kolejne kolory

Wewnątrz mamy też 512 MB RAM’u, 4 GB pamięci na dane (jest również czytnik kart microSD) oraz 1700 mAh baterię. Co z kamerami? Overmax zamontował tu dwie: 8 MP z tyłu oraz 1.3 MP z przodu.

Jako ekran mamy tu 4″ matrycę IPS o rozdzielczości wynoszącej 480 x 800 pikseli. Nie zabrakło oczywiście tak standardowych modułów, jak GPS, Bluetooth, Wi-Fi oraz 3G z obsługą częstotliwości darmowego internetu Aero2.

Overmax Vertis You - biały i czarny

Wymiary Vertis You wynoszą 123 x 64 x 11.2 mm. Sprzęt do sklepów trafi w dość bogatym zestawie, gdzie oprócz standardowej ładowarki i kabla USB znajdziemy także etui, wymienne tylne obudowy w różnych kolorach (niebieska, czerwona, różowa i miętowa), słuchawki oraz folię ochronną na ekran.

Niestety oprócz tego, że sprzęt w sklepach pojawi się już 30 marca nic więcej nie wiemy. Producent nie ujawnił ceny tej słuchawki, jednak można się spodziewać, że będzie ona podobna do tej, w której był sprzedawany poprzednik Vertis You – model Vertis 02 plus (czyli ok. 300-400 zł).