Pantech Vega Iron

Pantech Vega Iron – ulepszony Samsung Galaxy S4?

Południowokoreańska firma Pantech, specjalizująca się w produkcji smartfonów, już 18 kwietnia zaprezentuje swój najnowszy produkt. Urządzenie, o prawdopodobnej, rynkowej nazwie Pantech Vega Iron, będzie zaopatrzone w bardzo mocną specyfikację, nie ustępującą tej z Samsunga Galaxy S4.

Pantech Vega Iron

Pantech Vega Iron ma być wyposażony w m.in. to, czego brak zarzuca się Galaxy S4, czyli metalową obudowę. Według plotek, znajdziemy tu też 5-calowy ekran o rozdziałce 1920 x 1080 pikseli, 1.7 GHz, czterordzeniowy procesor na chipsecie Snapdragon 600, 2 GB RAM, 13 MP kamerę główną oraz 2,150 mAh baterię. Jak się można domyślać, Pantech Vega Iron ma być na koreańskim rynku bezpośrednim konkurentem dla Galaxy S4. Niestety nie wiadomo, czy pojawi się także w Europie.

Nie wiem jak Was, ale mnie w tym smartfonie najbardziej interesuje jego budowa, która oprócz metalowej „skorupy” ma zawierać bardzo wąską ramkę dookoła ekranu. Co więcej, według  wcześniejszych plotek, Pantech Vega Iron, tak jak Galaxy S4, będzie obsługiwał nawigację gestami. Co z tej sterty domysłów i plot okaże się prawdą? O tym przekonamy się już w czwartek, kiedy Pantech oficjalnie pokaże swoje dzieło.

Źródło: PhoneArena