Philips i928

Philips szykuje się do ataku

Na chińskim portalu społecznościowym Weibo, pojawił się ostatnio bardzo interesujący wpis, dokładnie przedstawiający telefon Philips l928, którego parametry robią naprawdę ogromne wrażenie. Nie mamy niestety żadnych informacji, czy trafi on kiedykolwiek do sprzedaży poza krajami azjatyckimi.

Philips i928

Najważniejszym elementem tego smartfona jest duży, 6-calowy ekran o rozdzielczości 1080p, którego otaczają bardzo cienkie ramki, znane między innymi z modelu LG G2. Co ciekawe, mówi się także o lekkim zakrzywieniu ekranu, który ma sprawiać wrażenie efektu 3D. Obudowę wykonano z poliwęglanu, a tylna klapka baterii pokryta jest materiałem imitującym skórę, który z wyglądu przypomina ten, który znamy doskonale z Samsunga Galaxy Note 3.

Sercem urządzenia jest 8-rdzeniowy układ MediaTek MT6592 wspomagany przez 2 GB pamięci RAM, a do dyspozycji użytkownika znajduje się tutaj 16 GB pamięci wewnętrznej. Philips l928 obsłuży nawet 2 karty SIM oraz posiada tylną, 13-megapikselową kamerę.

Philips i928

Jest bardzo ciekaw, jak pojemną baterię zdecyduje się zamontować tutaj Philips. Niemniej jednak bardzo dobre parametry smartfona, duży wyświetlacz o zadowalającej rozdzielczości oraz nowoczesne wzornictwo, mogą stać się dużą konkurencją dla flagowych modeli innych czołowych producentów. Nie pozostaje nic innego, jak wyczekiwać informacji dotyczących dostępności oraz ceny modelu l928.


  • Łukasz

    Jest spore prawdopodobieństwo, że to może być fake:)