Asus Padfone Infinity

Pierwsze zdjęcia wykonane za pomocą ASUS Padfone Infinity

ASUS na targach Mobile World Congress zabłysnął, prezentując swój smartfono-tablet Padfone Infinity. Jeśli ciekawi Was, jakie zdjęcia można zrobić tym urządzeniem, zapraszam do dalszej lektury tekstu.

Asus Padfone Infinity

ASUS Padfone Infinity został przez producenta wyposażony w 13 MP kamerę z sensorem Sony BSI, „przyprawioną” obiektywem o jasności f/2.0. Redaktorom portalu GSMArena udało się zdobyć sporą dawkę zdjęć, wykonanych smartfonem. Jak się prezentują?

Jeśli o mnie chodzi, to zdjęcia zrobione Infinity mogłyby mieć większy zakres dynamiczny, bo ten aspekt kamery wypada przeciętnie. Za to kolory i kontrast, prezentują się już bardzo przyzwoicie. Nie zaskakuje również, że zdjęcia w dobrym świetle, wykonane 13 MP kamerą smartfonu, są bardzo ładne i mają sporo detali.

Wśród zdjęć jest też jedno wykonane nocą (przedstawiające budynek). Trzeba przyznać, że prezentuje się ono bardzo dobrze. Nawet na zbliżeniu nie widać tam zbyt dużej ilości szumów.

Wszystko wskazuje więc na to, że ASUS wykonał kawał dobrej roboty, jeśli chodzi o kamerę w Padfone Infinity. Z całą pewnością jest ona sporym krokiem naprzód, jeśli porównamy ją do tej z Padfone 2.

Źródło: GSMArena