Samsung Galaxy S IV – zwiastun prezentacji

Pierwszy zwiastun prezentacji Samsunga Galaxy S IV już w sieci

Samsung rozpoczął rozkręcanie atmosfery, przed oficjalną prezentacją swojego nowego flagowca, Galaxy S IV. Koreański gigant opublikował film, będący zwiastunem tej nowojorskiej imprezy.

Samsung Galaxy S IV - zwiastun prezentacji

Galaxy S IV, to obecnie chyba najbardziej strzeżona tajemnica Samsunga. Smartfon ma zostać oficjalnie zaprezentowany podczas imprezy Unpacked, która już 14 marca wystartuje w Nowym Jorku.

Na nagraniu, które zaraz zobaczycie, możemy zobaczyć chłopca o imieniu Jeremy, który jest tajemniczym posłańcem Samsunga. Chłopak miał szansę zobaczyć Galaxy S IV, a nawet zabrać karton ze smartfonem do domu (oczywiście Koreańczycy nigdzie bezpośrednio nie mówią, że chodzi o S IV, chociaż jest to więcej, niż oczywiste). Niestety, na Jeremy czyha wścibska koleżanka z sąsiedztwa, która będzie chciała wykraść jego sekret.

To oczywiście pierwszy z całej serii zwiastunów, które przed premierą opublikuje Samsung. Poznamy z nich pełną historię Jeremy i Galaxy S IV.

Przypominam, że według dzisiejszego, bardzo interesującego przecieku, Galaxy S IV będzie wyposażony w 8-rdzeniowy (4x Cortex-A15, 4x Cortex-A7) chipset Exynos 5410, 4.99-calowy ekran Full HD (prawdopodobnie Super AMOLED), 2 GB RAM, 16/32 GB pamięci ROM oraz 13 MP kamerę. Jest na co czekać!

Źródło: Samsung