ios-43

Plotka: iOS 4.3 będzie udostępniony jutro o 7 rano

Pojawiła się kolejna plotka na temat udostępnienia iOS 4.3 – tym razem aktualizacja ma wyjść dokładnie jutro o godzinie 7 rano naszego czasu.

iOS 4.3

Pierwotnie iOS 4.3 miano wydać 11 marca, wraz z premierą sklepową iPad 2. Portal BGR powołując się na swoje źródła twierdzi, że nowy iOS pojawi się nieco szybciej.

Nowa wersja systemu ma udoskonalić wydajność przeglądarki Safari, a to dzięki silnikowi Nitro JavaScript. Dodatkowo zostanie wprowadzona obsługa prywatnych hot-spotów dla iPhone 4. BGR sugeruje, że system będzie mógł obsłużyć do 3 jednocześnie podłączonych urządzeń (jeśli operator sobie zażyczy, ten limit może zostać zwiększony do 5).

Nie wiadomo oczywiście, czy plotka o przyśpieszonej premierze iOS 4.3 jest prawdziwa – w razie czego radzę jutro po 7 rano sprawdzić na iTunes, czy przypadkiem nie ma dostępnej aktualizacji.

Aktualizacja: iOS 4.3 jest do pobrania, dostępny dla iPhonie 3GS w górę. Niestety iPhone 3G można już oddać do antykwariatu, bo najwyraźniej nie będzie więcej wspierany przez Apple.

Źródło: BGR