Mobage Pocket Planes

Pocket Planes, czyli symulator linii lotniczych na iOS i Android

Firma Mobage udostępniła na Android grę, która już od dłuższego czasu jest dostępna na system Apple iOS. Oto darmowy i bardzo wciągający symulator linii lotniczych – Pocket Planes.

Mobage Pocket Planes


Gra pozwala na zarządzanie i rozwój niewielkich linii lotniczych, przewożących towary i pasażerów. Nasze linie latają aż do 250 różnych lokacji. W trakcie rozgrywki odblokowujemy dodatkowe samoloty z unikalnymi malowaniami, nowe uniformy dla pilotów oraz części samolotowe itp. Rozwojowi ulegają także miejscowości, do których latamy – z małych miasteczek potrafią się stać wielkimi metropoliami.

Pocket Planes prócz rozgrywki solo, oferuje także tryb dla wielu graczy. Możemy ze swoimi znajomymi np. pohandlować częściami do samolotów, prześcigać się w zdobywaniu coraz to lepszych statystyk itp.

A teraz najważniejsza wiadomość, gra Pocket Planes jest darmowa – więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby ją ściągnąć i zainstalować. Oczywiście, firma Mobage musi na czymś zarabiać, więc do kupienia w grze są specjalne monety, które przyśpieszają nasz rozwój. Mimo wszystko, ten symulator linii lotniczych jest w 100% grywalny, nawet bez wydawania pieniędzy. Gdyby ktoś chciał spróbować, jak to jest być szefem linii lotniczych – linki do gry, zarówno w wersji iOS, jak i Android, znajdzie w źródle artykułu.

Źródło: Google Play, App Store