HTC Deluxe DLX

Pojawiły się oficjalne zdjęcia HTC Deluxe DLX

Do sieci przedostały się oficjalnie zdjęcia, prezentujące międzynarodową wersję supersmartfona HTC DROID DNA – model HTC Deluxe DLX.

HTC Deluxe DLX


Zdjęcia niestety nie zdradzają nam zbyt wiele o smartfonie, dowiadujemy się z nich jedynie, że będzie dostępnych kilka wariantów kolorystycznych Deluxe DLX – czarny, brązowy i biały. Przeciek ujawnia także, że urządzenie trafi na rynek pod nazwą Deluxe DLX.

Specyfikację urządzenia w zasadzie już znamy. Urządzenie jest przecież odpowiednikiem amerykańskiego HTC DROID DNA oraz japońskiego J butterfly. Dane techniczne prezentują się imponująco: mamy tu 5-calowy ekran LCD3 Full HD, czterordzeniowy 1.5 GHz procesor Krait oraz 2 GB RAM.

Niestety, nie wiadomo kiedy tajwański producent ma zamiar zaprezentować model Deluxe, i jaka będzie jego cena. Źródło, które ujawniło powyższe zdjęcia twierdzi, że więcej szczegółów na jego temat, poznamy 6 grudnia.

Aktualizacja: Niestety, ale niemiecki oddział HTC stwierdził, że Deluxe DLX nie pojawi się w Europie. Miejmy nadzieję, że to jedynie efekt niedoinformowania Niemców – i jednak ten supersmartfon pojawi się na Starym Kontynencie.

Źródło: GSMArena