Porównanie szybkości LG Optimus 2X (Swift 2X) i iPhone 4

Pewnie wiele osób się zastanawia, jak wygląda porównanie szybkości przeglądania internetu na LG Optimus 2X (Swift 2X) oraz iPhone 4. Który z tych dwóch smartphone jest szybszy, jak wygląda pojedynek LG Optimus 2X (Swift 2X) kontra iPhone 4?

LG Optimus 2X (Swift 2X) kontra iPhone 4

Szybkość działania stron internetowych na naszych mobilnych urządzeniach to bardzo drażliwa kwestia, nie ma nic gorszego, niż czekanie kilku minut na wczytanie strony. Przy dzisiejszej klasy smartphone tak długie oczekiwanie nie zdarza się zbyt często i raczej nie wynika z osiągów urządzenia, jeśli już doświadczamy jakichś różnic – to są one dość niewielkie. Takie porównania stanowią jednak doskonałą okazję do „napinania się” właścicieli produktów Apple i urządzeń z OS od Google.

Poniżej przedstawiam film, który porównuje szybkość działania przeglądarki LG Optimus 2X (Swift 2X) z szybkością iPhone 4. Jako, że Swift 2X jest wyposażony w dwurdzeniowy procesor Tegra2 – wynik mógłbym obstawiać w ciemno.

Oba testowane urządzenia korzystały z tego samego połączenia WiFi. Niekwestionowanym zwycięzcą został oczywiście Swift 2X, który gromi iPhone 4 w tym teście. Zdziwiłbym się, gdyby było inaczej, gdyż różnica technologiczna między tymi dwoma urządzeniami jest znacząca.

Źródło: pocketnow.com