Pou

Pou już wkrótce trafi na Windows Phone

Założę się, że większość z was kojarzy grę Pou, która jest dostępna na systemy BlackBerry, iOS oraz Android. Pou reprezentuje bardzo popularny gatunek gier, w których naszym zadaniem jest wyhodowanie własnego, wirtualnego zwierzaka. Musimy go karmić, czyścić, bawić się z nim i dbać o to, aby miał dostatecznie dużo snu. Niestety, póki co z Pou nie mogli się cieszyć posiadacze sprzętów opartych o Windows Phone, jednak ta sytuacja już wkrótce się zmieni.

Pou

Firma, będąca producentem Pou zapowiedziała, że gra już wkrótce trafi na Windows Phone. Niestety konkretna data tego debiutu nie została jeszcze podana, jednak możemy się spodziewać, że nastąpi ona nie prędzej, niż w przyszłym roku.

Gdyby ktoś nie wiedział – Pou jest tak naprawdę odpowiednikiem Tamagotchi, czyli elektronicznej mini-gry, w której także hodowaliśmy swojego zwierzaka. Pou oferuje jednak o wiele więcej, bo nasz podopieczny może współzawodniczyć z innymi Pou (Pou-vs-Pou), za pośrednictwem Wi-Fi, Bluetooth lub tradycyjnego połączenia internetowego. Pou tylko na sam system Android ściągnięto już ok. 100 milionów razy. Poniżej możecie zobaczyć film prezentujący ten tytuł.


  • Tomasz Sot

    No już chyba wolę My Talking Tom albo My talking Angela 😀

  • http://ucherubinow.pl/ ucherubinow

    Ulubiona gra pod czas nudnych wykładów 😉