Samsung Galaxy Note Edge – pozłacany

Pozłacany Samsung Galaxy Note Edge? Czemu nie!

Galaxy Note Edge sam w sobie jest dla was zbyt mało prestiżowy? Nie wiecie na co przeznaczyć około 2000 dolarów? Nic nie stoi na przeszkodzie, abyście zainteresowali się pozłacaną wersją zaprezentowanego w tym roku phabletu Samsunga z zakrzywionym ekranem.

Samsung_Galaxy_Note_Edge_pozlacany-1

Prosto z Wietnamu dotarły do nas zdjęcia, które prezentują właśnie tego smartfona w nieco bogatszej wersji. Nie chodzi tutaj oczywiście o lepsze parametry techniczne, a o pozłacane wstawki, które automatycznie podnoszą cenę urządzenia do niemałej wartości. W związku z tym, że pozłacana wersja Galaxy Note Edge nie została oficjalnie zapowiedziana to nie znamy jego ceny, ale przypuszcza się, że wyniesie ona około $2000.

Samsung_Galaxy_Note_Edge_pozlacany-2

Unikalna koncepcja phabletu Samsunga czyni proces samego pozłacania nieco trudniejszym niż w przypadku urządzeń o tradycyjnych kształtach. Najwięcej złota uświadczymy oczywiście na ramce dookoła telefonu, jednak subtelnie zaznaczono również w ten sam sposób obwódkę kamery głównej oraz diody doświetlającej. Muszę przyznać, że takie dyskretne wstawki 24 – karatowego złota czynią smartfona jeszcze bardziej prestiżowym i taką wersją Galaxy Note Edge z pewnością zainteresują się fani południowokoreańskiej marki z nieco zasobniejszym portfelem.