Nokia Lumia 920

PR1.1 dla Lumii 920 – koniec z zamazanymi zdjęciami?

Zdania nt. Nokii Lumii 920 są podzielone. Według wielu osób – urządzenie ma zbyt „grubą” obudowie. Mimo wady smartfonowi nie można odmówić tego, że robi doskonałe zdjęcia (szczególnie w kiepskich warunkach oświetleniowych). Niestety, ale urządzenie ma też pewną „przypadłość” – czasami robi rozmazane zdjęcia w świetle dziennym. Czy producent rozwiąże ten problem?

Nokia Lumia 920 - kamera

Według fińskiego giganta, sprawę ma rozwiązać poprawka PR1.1, która dla modelu Lumia 920 – zostanie opublikowana podobno jeszcze w tym miesiącu. Portal Engadget (który już ma dostęp do PR1.1) wykonał nawet zdjęcia porównawcze, na których doskonale widać różnice przed – i po patchu. Jak będziecie mogli zobaczyć, różnicę między PR1.0 a PR1.1 widać nawet bez zbędnego przypatrywania się.

Czy Nokia zdąży zaktualizować Lumię 920 przed końcem roku? Co prawda mamy już drugą połowę grudnia, jednak wiele wskazuje na to, że fiński producent wypuści PR1.1 jeszcze w tym miesiącu. Oczywiście poprawka nie skoryguje wyłącznie działania aparatu. Mają się w niej zawrzeć m.in. takie rzeczy, jak poprawa stabilności urządzenia i łączności LTE.

Aktualizacja: PR1.1 jest już dostępny dla posiadaczy modelu Lumia 920 z USA i Kanady. Według Nokii upgrade dla międzynarodowych wersji smartfona – pojawi się począwszy od lutego 2013.

Źródło: Engadget