LG-Nexus-Cover-0

Prawdopodobne zdjęcia LG Nexus już w sieci

W internecie pojawiło się całkiem sporo fotografii, które podobno przedstawiają nową odsłonę Nexusa – oto LG E960 Mako.

LG Nexus Cover


Pierwsza „paczka” obrazków, którą możecie oglądać na poniższej galerii, została zaprezentowana na forum XDA-developers. Urządzenie wygląda tu trochę dziwnie, a to ze względu na fakt, iż jest umieszczone w specjalnej osłonie, mającej chronić wygląd urządzenia przed wścibskimi redaktorami.

Ze zdjęć możemy wywnioskować w zasadzie tylko tyle, że smartfon jest wyprodukowany przez firmę LG i działa w oparciu o nową, nieoficjalną jeszcze wersję systemu Android 4.1.2 Jelly Bean.

Galeria poniżej jest już dużo ciekawsza. Opublikowano ją na portalu Onliner.by. Możemy na niej zobaczyć LG Nexusa (nazwa kodowa E960 Mako), bez ochronnego, anty-szpiegowskiego pokrowca.

Jak możecie zobaczyć, smartfon ma smukłą obudowę, której tylna część ma dziwną, „kryształkową” fakturę. Tył urządzenia kryje także obiektyw kamery, flesz LED oraz grill głośnika. Widoczne jest też logo LG i Google.

Front słuchawki wygląda dość podobnie, do tego z Galaxy Nexus. Jest tu ten sam, „bezprzyciskowy” design z grillem głośnika przy krawędzi obudowy oraz wizjerem kamery. Ekran urządzenia wydaje się być bardziej szary, co sugeruje, iż mamy tu wyświetlacz LCD, a nie AMOLED. Obecność ekranu LCD wcale nie dziwi, zważywszy na fakt, ile LG zainwestowało w tę technologię.

Jeśli chodzi o brzegi urządzenia, to nie ma tu zbyt wiele. Na górze wejście słuchawkowe, po prawej przycisk Power, a po lewej przyciski regulacji głośności. Na dole urządzenia znajduje się port microUSB oraz dwa, dziwne sloty, najprawdopodobniej na jakąś stację dokującą.

LG Nexus zostanie zapewne zaprezentowany w ciągu kilku, następnych tygodni. Z ciekawością, co kryje się we wnętrzu urządzenia – będziemy więc musieli jeszcze trochę poczekać.

Źródło: GSMArena