Samsung Galaxy S III

Premiera Galaxy S III jeszcze dziś? (aktualizacja)

Na stronie profilu Facebook Samsung Mobile opublikowano zaszyfrowaną informację, która prowadzi wprost do zegara, odliczającego czas do premiery „Kolejnego Galaxy”.

Samsung Galaxy S III

Zaszyfrowana informacja brzmi „tgeltaayehxnx”, jest to anagram po rozszyfrowaniu którego otrzymamy „TheNextGalaxy”. Jeśli do słowa „tgeltaayehxnx” dodamy „.com” i wpiszemy w przeglądarkę – naszym oczom ukaże się zegar, który odlicza do godziny 13:00 dnia dzisiejszego. Co interesujące – w źródle strony z zegarem, możemy znaleźć zdanie „Discover how Samsung is about to challenge the way you view the GALAXY once more.” – co tłumaczymy na „Dowiedz się, jak Samsung ma zamiar kwestionować sposób widzenia GALAXY – po raz kolejny.

Niestety nie wiemy, co knuje Samsung, przecież pierwotnie wszyscy zostali zaproszeni na 3 maja do Londynu, aby „zobaczyć kolejnego Galaxy”. Czy koreański producent, targany kolejnymi przeciekami – przyśpieszył premierę Galaxy S III? Wszystkiego dowiemy się dzisiaj o godzinie 13.

Aktualizacja: Samsung po skończonym odliczaniu, udostępnił na stronie thenextgalaxy.com jedynie zwiastun, zapowiadający londyńską imprezę, która odbędzie się 3 maja – gdzie powinniśmy wreszcie zobaczyć Galaxy S III. Zwiastun do obejrzenia poniżej.

Źródło: Samsung Mobile, GSMArena