Samsung Ativ S

Premiera Samsung Ativ S znowu opóźniona

Zła wiadomość dla wszystkich tych, którzy czekają na sklepową premierę samsungowego smartfona z Windows Phone 8 – modelu Ativ S. Koreański producent znowu oddala premierę urządzenia.

Samsung Ativ S

Na rynku mamy już dwa, dostępne smartfony z systemem Windows Phone 8 – modele HTC Windows Phone 8X oraz Nokia Lumia 920. Premiera Samsunga Ativ S, który miał dołączyć do tej dwójki, jest ciągle odkładana na później.

Według portalu SamMobile, Samsung znowu przesunął premierę urządzenia, tym razem na styczeń 2013 roku. Nie wiadomo, czy „obsuwa” dotyczy wszystkich dystrybutorów Ativ S, czy też może niektóre sklepy dostaną jednak ten smartfon w zakładanym terminie. Przypominam, że urządzenie jest już nawet w ofercie przedsprzedażowej wielu sklepów (głównie brytyjskich). Cena za wersję z 16 GB pamięci wewnętrznej, wynosi około 2300 zł.

Dla przypomnienia dodam tylko, że Ativ S to smartfon z 4.8-calowym ekranem Super AMOLED, 1.5 GHz procesorem oraz 8 MP kamerą. Niestety, ale w naszym kraju w tej chwili żaden sklep nie prowadzi sprzedaży tego urządzenia.

Źródło: SamMobile