Samsung-Galaxy-S-III-zaproszenie-przeciek-0

Premiera Samsunga Galaxy S III odbędzie się 22 maja?

Kolejny dzień, kolejne zdjęcie Samsunga Galaxy S III w sieci. Tym razem do czynienia mamy z rzekomym zaproszeniem na oficjalną prezentację SGS3.

Samsung Galaxy S III - zaproszenie

Galaxy S III to chyba obecnie najbardziej pożądany, niezaprezentowany jeszcze smartfon (zaraz obok iPhone 5). Nie dziwi więc fakt, iż im bliżej premiery – tym więcej przecieków/plotek na jego temat.

Tym razem w sieci pojawiło się zaproszenie na oficjalną prezentację Galaxy S III. Na zaproszeniu, które możecie oglądać powyżej, widnieje fragment SGS3, oraz data i miejsce prezentacji. Jeśli informacja faktycznie się potwierdzi, to Galaxy S III zobaczymy już 22 maja w Londynie. Termin zgadza się oczywiście z tym, co wcześniej oznajmił Samsung – iż S III zobaczymy w pierwszej połowie tego roku.

Co obecnie wiemy na temat tego super-smartfona? Ma to być pierwsze urządzenie koreańskiego producenta, wyposażone w 4.6 (lub 4.8) calowy ekran Super AMOLED HD – z prawdziwą matrycą RGB (a nie PenTile). Według dotychczasowych plotek, S III posiada czterordzeniowy, 1.5GHz chip Exynos 4412, 2GB pamięci RAM oraz 12MP kamerę. Całość mierzy podobno 8mm grubości i jest zasilana baterią o pojemności 2,250mAh. Nie muszę chyba wspominać, iż system w SGS3 to Android 4.0 ICS.

Nie pozostaje nam nic innego, jak zacierać ręce i cierpliwie czekać na oficjalne potwierdzenie terminu prezentacji SGS3.

Źródło: GSMArena