Prestigio z Windows Phone

Prestigio MultiPhone PAP5507: pierwszy smartfon tej firmy z Windows Phone

Rynek smartfonów opartych o Windows Phone, jest zdominowany głównie przez jedną, dobrze wszystkim znaną firmę – Nokię. Inni producenci, jak Samsung, LG lub HTC – nie wyrywają się zbytnio, aby tworzyć nowe sprzęty oparte o system Microsoftu. Okazuje się jednak, że wkrótce do sprzedaży może wejść kolejny smartfon z WP, tym jednak razem firmy Prestigio – model MultiPhone PAP5507.

Prestigio z Windows Phone

Nazwa urządzenia może i nie jest marketingowym majstersztykiem, jednak jego specyfikacja wydaje się być całkiem przyzwoita. Ten „średniak” jest wyposażony w 1.2 GHz procesor Snapdragon oraz ekran o rozdzielczości, wynoszącej 1280 x 768 pikseli. W smartfonie znajdzie się także miejsce na 8 MPix kamerę.

Niestety w kwestii Prestigio MultiPhone PAP5507 póki co nic więcej nie wiemy. Nie ma więc żadnych dodatkowych informacji, dotyczących jego specyfikacji.

Prestigio to firma, która ze swoich sprzętów jest znana także i w naszym kraju. Smartfonami tego producenta, które się u nas sprzedają, są głównie niedrogie urządzenia, oparte o system Android. Prestigio jeszcze nigdy wcześniej nie „kombinowało” z Windows Phone. Jeśli jednak ich smartfon będzie sprzedawany w dobrej (czyt. niskiej) cenie, to jestem pewien, że może się na niego znaleźć bardzo wielu chętnych. Pytanie tylko, czy Prestigio będzie w stanie zapewnić należyty poziom aktualizacji systemowych dla MultiPhone PAP5507? Mam nadzieję, że firma dobrze przemyśli strategię wsparcia dla tego modelu.


  • https://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

    I bardzo dobrze i czas aby wszystkie firmy oferowały Windows Phone a nie budżetowy shit z androsyfem