HTC One Max – tyl i czytnik linii papilarnych

Prezentacja HTC One Max odbędzie się 15 października

HTC One Max, który w tej chwili nie stanowi już dla nas żadnej większej tajemnicy – zostanie zaprezentowany 15 października. Tajwański producent rozpoczął rozsyłanie zaproszeń na to wydarzenie.

HTC One Max - tyl i czytnik linii papilarnych

Jeśli znacie język chiński to treść zaproszenia możecie sobie sami poniżej rozszyfrować. Jeśli te „krzaczki” nic Wam nie mówią, to już tłumaczę, że HTC umieściło tam następujący tekst:

Jeden palec, który otwiera szerszy widok

Jesteś zaproszony aby wspólnie z nami zanurzyć się w tym dźwięku

HTC One Max - zaproszenie na 16 pazdziernika 2013

Z wiadomości jakie w tej chwili do mnie docierają wynika, że HTC zaprezentuje One Max w kilku różnych miejscach na świecie, w dniach od 15 do 18 października. Globalna premiera ma się odbyć 15 października w… Chinach.

Gdyby ktoś zapomniał – HTC One Max ma być pierwszym phabletem tajwańskiego producenta. Jeśli plotki się potwierdzą, to urządzenie swoją specyfikacją chyba nikogo nie zachwyci. We wnętrzu znajdzie się bowiem układ Qualcomm Snapdragon 600 z czterema rdzeniami o taktowaniu 1.7GHz, 3300 mAh bateria, slot na microSD, 2GB RAM’u, 4MP kamera UltraPixel, dźwięk Beats Audio oraz 32/64GB pamięci wewnętrznej i czytnik linii papilarnych. Za ekran ma tu służyć 5.9″ matryca o rozdzielczości Full HD. Jak przystało na nowy sprzęt, będzie on działać w oparciu o Android 4.3 Jelly Bean.

HTC podobno ma także w planach One Max w wersji z dual SIM. Możemy się jednak spodziewać, że taki wariant zostanie wypuszczony, ale tylko na rynki azjatyckie.

Źródło: Engadget