Samsung-Nexus-Prime-0

Prezentacja Nexus Prime i Android ICS zaplanowana na 19 października?

Według najnowszych plotek, pochodzących z portalu Engadget – Google i Samsung zaprezentują Nexus Prime, oraz system Android 4.0 Ice Cream Sandwich, już 19 października w Hong Kongu.

Samsung Nexus Prime

Pierwotnie, to właśnie dzisiaj, na odbywających się targach CTIA w San Diego, mieliśmy zobaczyć „coś wielkiego”, czyli wspólną imprezę Google i Samsunga. Te dwie firmy miały (a przynajmniej wszystko na to wskazuje) zaprezentować swoje najnowsze dziecko, czyli Nexus Prime, oraz najnowszy Android – 4.0 Ice Cream Sandwich. Najprawdopodobniej z powodu śmierci Stevea Jobsa – cały event Unpacked został przesunięty.

Według najnowszej plotki, przesłanej przez anonimowego użytkownika do portalu Engadget – zaległy event zobaczymy 19 października, w Hong Kongu. Szczerze mówiąc sam termin i miejsce – wydają się nieco dziwne. Google i Samsung chyba już powinni w tej sprawie wydać oficjalne zaproszenia – przecież do rzekomego eventu został tydzień, a nie wszyscy dziennikarze mogą dotrzeć do Hong Kongu w kilka dni.

Bardziej prawdopodobna plotka, to ta ostatnia, która mówiła, iż event odbędzie się 27 października, w Londynie. Nie pozostaje nam teraz nic innego, jak czekać na jakiś oficjalny komunikat, pochodzący od Google i Samsunga.

Źródło: Engadget