Apple iPhone 6 – przedni panel

Przedni panel iPhone’a 6 widoczny na zdjęciu?

Wszyscy fani telefonów spod znaku nadgryzionego jabłka zaczynają powoli odliczać czas, jaki pozostał do prezentacji bardzo wyczekiwanego i nieco tajemniczego iPhone’a oznaczonego już numerkiem 6.  W związku z tym, wszystkie te osoby z pewnością zainteresuje fakt, iż wyciekły właśnie zdjęcia, które prawdopodobnie przedstawiają przedni panel tego urządzenia.

Apple iPhone 6 - przedni panel

Zdjęcia te mogą nam wbrew pozorom bardzo wiele przepowiedzieć. Na fotografiach wyraźnie bowiem widać, że ramki w iPhonie 6 uległy znacznemu uszczupleniu oraz – co więcej – są praktycznie niewidoczne. Może to oznaczać, że podobna geometria samego urządzenia może nieść ze sobą coś, czego fani Apple domagają się już od dłuższego czasu – większy ekran. Jak wynika ze wstępnych obliczeń, w nowym panelu może zmieścić się co najwyżej wyświetlacz o przekątnej 4,3”, czyli znacznie mniejszy niż zakładano. Od jakiegoś czasu mówiło się, że długość przekątnej ekranu w iPhonie 6 może osiągnąć nawet pięć cali.

Należy mieć jednak na uwadze fakt, że panel widoczny na tych kiepskiej jakości fotografiach może pochodzić z jednego z prototypów nowej słuchawki od Apple i tak naprawdę nigdy nie trafi do finalnej wersji urządzenia. Innym scenariuszem może też być prezentacja dwóch smartfonów, czyli dokładnie taka, jaka miała miejsce w roku ubiegłym. Jeśli jednak fotografie są prawdziwe to wszystko wskazuje na to, że Apple w dalszym ciągu nie będzie się chciało poddać trendowi maksymalizacji swoich telefonów, co zaobserwować możemy u innych producentów.