Przegląd ciekawych aplikacji na Android (4 grudzień 2010)

Android OSOto przegląd kilku najciekawszych według mnie aplikacji na system Android, którymi warto się zainteresować. Przedstawiam tu zarówno gry, jak i programy użytkowe. Zapraszam do lektury.

Angry Birds Seasons (darmowa)

Nowa odsłona kultowej już gry. Tym razem szalone i złe ptaki pomagają nam dotrwać do świąt bożonarodzeniowych. W grze znajdziemy wiele motywów związanych z tymi  właśnie świętami, a w szczególności – śnieg i prezenty. Nowe poziomy, nowe wyzwania – wszystko w świąteczno-zimowych klimatach.

 

Angry Birds SeasonsAngry Birds Seasons

Link: http://www.appbrain.com/app/angry-birds-seasons/com.rovio.angrybirdsseasons

Angry Birds Seasons

Barcode Scanner (darmowy)

 

Program, bez którego nie wyobrażam już sobie życia. Służy on do skanowania poprzez kamerę naszego smartphone kodów kreskowych. Aplikacja jest szczególnie przydatna, gdyż wiele stron podaje właśnie kod kreskowy, jako link do danej aplikacji. Dzięki temu programowi bez problemu skopiujemy nasz link – a to wszystko w kilka sekund. Szczerze polecam, jeśli ktoś jeszcze nie ma tej aplikacji. Obsługa jest dziecinnie prosta, instalujemy, uruchamiamy program i najeżdżamy kamerą na kod kreskowy.

 

Barcode Scanner

Link: http://www.appbrain.com/app/barcode-scanner/com.google.zxing.client.android

Barcode Scanner

SPB TV 2 (darmowy)

Druga już odsłona programu, za pośrednictwem którego możemy oglądać telewizję. Aplikacja umożliwia nam oglądanie ponad 150 różnojęzycznych programów telewizyjnych. Co najważniejsze – programik jest darmowy, nie opłaca się też za niego żadnego abonamentu.

SPB TV 2SPB TV 2

Link: http://www.appbrain.com/app/spb-tv-2/com.spb.tv.am

SPB TV 2