Racing-Moto-0

Racing Moto – motorem po szosie

Racing Moto to prosta, darmowa gra na platformę Android, w której możemy wykazać się jako kierowca motocykla.

Racing Moto

Dzisiaj kolejna, prosta gra dla osób, które akurat nie mają co robić w wakacje, odbywają długą podróż itp. – i chcą jakoś zabić czas. Gra Racing Moto, bo taką nazwę nosi ten tytuł, została stworzona przez studio DroidHen.

Zasady Racing Moto są wręcz trywialne – musimy jechać naszym motorem po szosie w taki sposób, aby nie zawadzić o żaden samochód. Im dalej zajedziemy bez wypadku – tym więcej punktów zgarniemy. Szybkość jest naszym sprzymierzeńcem, gdyż to właśnie od szybkości jazdy motoru – zależy liczba zdobywanych punktów.

Racing Moto

Im dalej jedziemy – tym większą szybkość maksymalną osiąga nasz motor, co oczywiście wpływa negatywnie na nasz refleks, gdyż łatwiej wtedy „przyrżnąć” w któryś z samochodów. Niestety, samochody na szosie nie jadą wyłącznie swoim pasem – jak w życiu, zmieniają one tory jazdy, informując nas przy tym migaczem. Jest to chyba najtrudniejszy element gry, gdyż samochody potrafią dosłownie w ostatniej chwili zmienić pas jazdy – co może się dla nas skończyć tragicznie. Poniżej możecie obejrzeć film, który doskonale obrazuje rozgrywkę w Racing Moto.

Jak mogliście zauważyć – motorem sterujemy przy użyciu akcelerometru wbudowanego w nasz smartfon / tablet, im mocniej przechylimy urządzenie na bok, tym bardziej skręci nasz motor. Motorem możemy przyśpieszać poprzez dotknięcie ekranu.

Gra jest w pełni darmowa, dlatego gorąco zachęcam do jej pobierania – link znajdziecie tradycyjnie, na dole artykułu.

Link: Racing Moto