Real Racing 3 na Android i iOS

Real Racing 3 od 28 lutego będzie dostępny na Android i iOS – za darmo

Już 28 lutego Electronics Arts udostępni na iOS oraz Android swoją najnowszą grę, Real Racing 3. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, jak świetną grafiką dysponuje ten tytuł, który w dodatku ma być udostępniany za darmo.

Real Racing 3 na Android i iOS

Informację na temat daty premiery i zerowej ceny Real Racing 3 podał Nick Earl, wiceszef Electronic Arts ds. gier mobilnych i społecznościowych. Darmowe rozpowszechnianie najnowszego, mobilnego tytułu EA to spora zmiana w polityce firmy. Do tej pory serię Real Racing można było ściągać jedynie odpłatnie, w cenie 5-10$.

Jak widzicie na screenach i zaraz zobaczycie na filmie, gra ma naprawdę świetną oprawę graficzną, którą można śmiało porównywać do produkcji konsolowych i komputerowych.

EA obiecuje, że w grze dostępne będzie aż 900 różnych wydarzeń, na ogarnięcie których potrzeba około 600 godzin rozgrywki. W trakcie kolejnych aktualizacji planowane jest dodawanie nowych elementów gry.

Oczywiście nie spodziewajcie się, że kiedy EA mówi, iż da Wam za darmo nową i wspaniałą grę – to jest to w 100% prawdą. Może i na zakup nie poniesiemy żadnych kosztów, ale za to na pewno w trakcie rozgrywki dostępnych będzie pełno „bajerów”, ułatwiających przechodzenie kolejnych etapów Real Racing 3. Naturalnie, za owe dodatki będzie trzeba słono płacić. Ciekawe tylko, czy bez zakupu da się przejść grę w sensowny i przyjemny sposób.

Źródło: GSMArena


  • Nazir

    Zrobią nowy przekręt jaki widziałem z Aspalt .

    Było za 0.99centa promocja a potem się okazało po ściągnięciu 1,5GB że aby grę odpalić to trzeba kupić auto z listy za kilka dolarów i coś jeszcze aby można było grać .

    Nigdy więcej takich gier i kombinacji jak wyrwać kasę po włączeniu gry.