Alcatel OneTouch Pop S – akcesoria

Rodzina smartfonów Alcatel OneTouch Pop S zadebiutowała: Pop S3, S7 oraz S9

Alcatel podczas Mobile World Congress naprawdę zaszalał, prezentując całą gamę nowych smartfonów i phabletów. Nie inaczej jest z serią OneTouch Pop S, do której należą aż trzy urządzenia: Pop S3, Pop S7 oraz Pop S9.

Alcatel OneTouch Pop S - akcesoria

Alcatel OneTouch Pop S3

Najsłabszym z całego trio jest oczywiście Pop S3, który ma 4″ ekran o rozdzielczości 480 x 800 (WVGA) oraz czterordzeniowy chip o taktowaniu 1.2 GHz. Oprócz tego we wnętrzu tego sprzętu znajduje się 5 MP kamera główna (niestety nie ma kamery z przodu) oraz 2000 mAh bateria. Jak możecie zobaczyć na zdjęciu, Pop S3 (podobnie jak i reszta prezentowanych tu urządzeń) będzie dostępny w całej gamie różnych kolorów.

Alcatel OneTouch Pop S3

Alcatel OneTouch Pop S3

Alcatel OneTouch Pop S7

Drugie z urządzeń, czyli Pop S7, posiada 5″ ekran IPS, którego rozdziałka wynosi 540 x 960 pikseli (qHD). Sprzęt działa w oparciu o 1.3 GHz, czterordzeniowy CPU. Podobnie jak w przypadku S3, tutaj też mamy 5 MP kamerę, jednak tym razem w zestawie z przednią kamerą VGA. Jako zasilanie zamontowano tu 3000 mAh ogniwo.

Alcatel OneTouch Pop S7

Alcatel OneTouch Pop S7

Alcatel OneTouch Pop S9

Ostatnie, a zarazem największe urządzenie (phablet), posiada 6″ wyświetlacz HD IPS (1280 x 720 pikseli) oraz 1.2 GHz czterordzeniowy chip. Jest tu również 8 MP kamera z fleszem LED oraz 2 MP aparat z przodu. Tylna pokrywka skrywa baterię, która ma 3400 mAh pojemności.

Alcatel OneTouch Pop S9

Alcatel OneTouch Pop S9

Wszystkie trzy smartfony działają w oparciu o najnowszego Androida, czyli 4.4 KitKat (Sony powinno brać przykład z Alcatela, bo nawet jego najnowsza Xperia M2 działa na Andku 4.3 Jelly Bean). Niestety Alcatel nie podał jeszcze dokładnego czasu wejścia urządzeń do sklepów oraz ich cen. Możemy jednak zgadywać, że nie będą one zbyt drogie, a ich rynkowy debiut nastąpi w drugim kwartale tego roku.