AOKP-logo

ROM AOKP build 2 Jelly Bean już dostępny

Na oficjalnej stronie projektu Android Open Kang Project, pojawił się nowy ROM, JB Build-2. Jest to druga beta systemu Jelly Bean w wydaniu AOKP. Co w niej nowego?

AOKP - logo

AOKP to projekt, nad którym działa grupa programistów, tworząca jeden z najlepszych, alternatywnych ROMów dla urządzeń z systemem Android. W skrócie, jest to nieoficjalny, zmodyfikowany system Google, który działa szybciej, jest bardziej dopracowany i oferuje o wiele więcej możliwości, niż wersja oryginalna, niezmodyfikowana.

Co nowego w drugiej wersji AOKP Jelly Bean? Znajdziemy tu m.in. możliwość odpalenia tabletowego interfejsu na każdym urządzeniu, ustawienie własnego sygnału wibracji dla połączeń przychodzących, przycisk „kill all” zamykający wszystkie aplikacje, pełną możliwość personalizowania kontaktów i MMS oraz nagrywanie 720p. Zmian jest oczywiście dużo więcej, nie licząc setek poprawek do błędów poprzedniej wersji.

Kto może zainstalować AOKP JB build 2? Każdy, kto posiada Nexus S, Nexus 7, Galaxy Nexus, Galaxy S, Galaxy Tab 2 7, n7000, p3100, p3110 lub p5100. Flashowanie swojego telefonu/tabletu zalecam jednak wyłącznie osobom, które mają o tym jakieś pojęcie. W przeciwnym wypadku, ryzykujemy trwałym uszkodzeniem urządzenia i utratę gwarancji. Gdyby ktoś chciał się pobawić nowym ROMem – link do niego znajduje się w źródle artykułu.

Źródło: AOKP