Samsung Galaxy S4 – czarny

Ruszyła przedsprzedaż Samsunga Galaxy S4 w UK, jaka jest jego cena?

Brytyjskie sklepy uruchomiły przedsprzedaż najnowszego, flagowego smartfonu Samsunga, modelu Galaxy S4. Jak w tej ofercie kształtują się ceny urządzenia?

Samsung Galaxy S4

Smartfon już w tej chwili można zamawiać w angielskim Amazonie oraz Carphone Warehouse. Niestety, w tych dwóch sklepach cena, jaką trzeba zapłacić za S4, jest horrendalna i wynosi 630 funtów, czyli około 3150 zł (oczywiście za wersję z 16 GB pamięci wewnętrznej). Sklepy obiecują, że pierwsze dostawy s4, ruszą już 26 kwietnia.

W innym z angielskich sklepów, Clove, „czwórkę” można zamówić już za 580 funtów, czyli około 2900 zł, co jest już nieco rozsądniejszą, chociaż nadal wysoką kwotą. Mimo wszystko, duża rozbieżność przedsprzedażowych cen pozwala przypuszczać, że niektórzy sprzedawcy „popłynęli” i pragną zedrzeć ze zniecierpliwionych klientów ile wlezie. Wniosek z tego taki, że chyba lepiej poczekać do sklepowej premiery S4, niż zamawiać go teraz, bo do tego czasu ceny mogą dość mocno spaść.

Niestety, w Polsce póki co brak jakichkolwiek ofert przedsprzedaży Galaxy S4. Miejmy nadzieję, że bliżej magicznej daty 26 kwietnia, także i w naszym kraju pojawią się jakieś oferty. Ile u nas za S4 zażyczą sobie sklepikarze? Jeśli miałbym obstawiać, to mogę śmiało rzucić kwotą w przedziale 2600-2700 zł. Założę się, że właśnie tyle będzie trzeba u nas zapłacić za luksus posiadania S4.

Źródło: Engadget


  • albert

    Wie ktoś ile trzeba czykać w carephone warehouse? Czy coś się zmieniło?

    • http://smartfan.pl Noob

      Do 26 kwietnia :)