Samsung-Ativ-S-0

Samsung ATIV S – 3-minutowa demonstracja Windows Phone 8 (wideo)

Samsung ATIV S, czyli pierwszy, zaprezentowany smartfon z systemem Windows Pone 8 – uchyla rąbka tajemnicy. Oto 3-minutowa prezentacja smartfona, a zarazem pokaz możliwości systemu mobilnego Microsoftu.

Samsung Ativ S

Samsung prezentując model ATIV S, nie zdradził wszystkich szczegółów. Powodem było zastrzeżenie Microsoftu, który zabronił producentom prezentowania nieukończonego jeszcze systemu Windows Phone 8. Na 29 października Microsoft już zaplanował konferencję prasową, na której mamy podobno zobaczyć WP8 w pełnej krasie. Oczywistym jest, że im bliżej tego terminu – tym więcej będzie przecieków i informacji na temat systemu (oraz urządzeń o niego opartych).

Poniżej możecie obejrzeć film, na którym widać „spory kawałek” systemu Windows Phone 8, oraz pierwszy, nieco dłuższy rzut okiem, na smartfon Samsung ATIV S.

Dzięki nagraniu obalono kilka plotek, m.in. tę, która twierdziła, iż smartfon został wykonany z aluminium (a przynajmniej jego tylna część). Na wideo wyraźnie widać, że urządzenie budową bardzo mocno przypomina Galaxy S III, łącznie jego z tylną, plastikową pokrywą na baterię.

Niestety, w tej chwili nie wiemy, kiedy urządzenie zawita do sklepów – można się jedynie domyślać, iż nastąpi to jeszcze przed świętami. Całe szczęście przypuszczalną cenę ATIV S już znamy, wyniesie ona najprawdopodobniej około 2300 zł.

Źródło: PhoneArena