Samsung-Ativ-S-the-verge-leak-0

Samsung Ativ S – premiera przesunięta na grudzień?

Brytyjski sklep internetowy Clove poinformował, że premiera samsungowego smartfona Ativ S – została przesunięta na grudzień.

Samsung Ativ S

Ativ S to jeden z trzech, high-endowych smartfonów z Windows Phone 8, które miały lada chwila wejść do sklepów (oprócz modeli Windows Phone 8X oraz Lumia 920). Niestety duży, angielski sklep Clove, który rzadko keidy się myli, jeśli chodzi o terminy dostaw poinformował, że Ativ S pojawi się w magazynach dopiero na początku grudnia.

Niestety nie wiadomo, czy opóźnienie dotyczy wyłącznie obszaru Wielkiej Brytanii, czy też całej Europy. Jeśli jednak miałbym obstawiać, to mogę śmiało stwierdzić, że w Polsce również nie zobaczymy tej słuchawki przed grudniem.

Dla przypomnienia – Ativ S to praktycznie Samsung Galaxy S III tyle, że z systemem Windows Phone 8. Urządzenie ma 4.8-calowy ekran HD Super AMOLED, dwurdzeniowy procesor Krait 1.5 GHz, 1 GB RAM, 8 MP kamerę i 16/32 GB pamięci wewnętrznej. Smartfon zasila bateria, o pojemności 2,300 mAh.

Dla ciekawskich dodam tylko, że cena Samsunga Ativ S w ofercie przedsprzedażowej sklepu Clove, wynosi 443 funty (z VAT), czyli około 2230 zł.

Źródło: Clove