Samsung-galaxy-tab-116-leak-0

Samsung Gaalxy Tab 11.6 na MWC?

Już za niecały miesiąc – rozpocznie się święto każdego „geeka” urządzeń mobilnych, targi MWC. Według najnowszych plotek – to właśnie tam zobaczymy tablet Samsunga, wyposażony w układ Exynos 5250.

Samsung galaxy tab 11.6

Trzeba przyznać, iż w tym momencie Samsung jest nieco zacofany, jeśli chodzi o tablety. Konkurencja już dawno zaprezentowała „czterordzeniówki”, a koreański producent nadal nie pokazał niczego z czterema rdzeniami.

Według plotek – Samsung na Mobile World Congress 2012, zaprezentuje swój najnowszy tablet, działający w oparciu o dwurdzeniowy chip Exynos 5250. Każdy z dwóch rdzeni tabletu (Cortex-A15) – będzie taktowany z częstotliwością 2GHz. Grafikę urządzenia wesprze potężny układ Mali-T406, a całość ma być sterowana systemem Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Według specjalistów, dwurdzeniowym tabletem Samsunga, który zobaczymy na MWC – będzie Galaxy Tab 11.6. Ma to być urządzenie z ogromnym, 11.6-calowym ekranem WXQGA, o rozdzielczości 2560×1600 pikseli (właśnie taką rozdzielczość ekranu, ma podobno mieć Apple iPad 3).

Cała sytuacja rozstrzygnie się za niecały miesiąc, na MWC – miejmy jednak nadzieję, iż Samsung zaprezentuje tam też coś z czterema rdzeniami na pokładzie.

Źródło: AndroidandMe