Samsung Galaxy Ace 3

Samsung Galaxy Ace 3 S7270 po raz pierwszy na zdjęciu

Już w zasadzie od dłuższego czasu wiemy, że Samsung planuje wypuszczenie kolejnej odsłony smartfona z serii Ace. Dzisiaj możemy zobaczyć, jak Galaxy Ace 3 będzie faktycznie wyglądać.

Samsung Galaxy Ace 3

Za co ludzie lubią serię Galaxy Ace? A no m.in. za to, że te smartfony oferują doskonały współczynnik jakości do ceny, czyli w skrócie mają bardzo dobrą specyfikację, a przy tym są oferowane w stosunkowo niskiej cenie. Najnowszy obecnie model z tej serii, Ace 2 – jest w tej chwili jednym z najkorzystniejszych cenowo urządzeń ze średniej półki.

Co widzimy na zdjęciu? Jeśli to faktycznie Galaxy Ace 3, to jego design jest raczej bardzo pospolity, a nawet nudny. Z poprzednich przecieków wiemy, że smartfon ma być wyposażony w 4″ ekran LCD o rozdzielczości WVGA, 1GHz dwurdzeniowy procek, 1GB RAM, 5MP kamerę oraz 1,500mAh baterię. Jak więc widzicie, poza lekko poprawioną specyfikacją i zapewne nowszą wersją systemu Android, smartfon w porównaniu do Galaxy Ace 2 praktycznie się nie zmieni.

Jeśli chodzi o cenę Galaxy Ace 3, to z nieoficjalnych informacji wynika, że urządzenie zostanie wycenione na około 300$, czyli w przeliczeniu na złotówki, jakieś 995 zł. Oczywiście po wejściu do ofert operatorów można się spodziewać wysypu tego urządzenia u sprzedawców na portalach aukcyjnych. Wtedy za kwotę 600-800 zł będzie można nabyć bardzo przyzwoity smartfon, potrafiący dorównać dużo droższym modelom.

Na dalsze spekulacje warto jednak poczekać do oficjalnej premiery Galaxy Ace 3, która powinna nastąpić już niebawem. Smartfon do sklepów ma trafić już w lipcu.

Aktualizacja: Smartfon został już oficjalnie zaprezentowany.

Źródło: SamMobile