Samsung Galaxy Ace S5830 już na stronie internetowej firmy Samsung

Wspominany wcześniej jedynie w plotkach smartfon, który miał nosić nazwę Samsung Mini – pojawił się oficjalnie na stronie Samsunga, prawie wszystkie wątpliwości zostały rozwiane.

Samsung Galaxy Ace

Wygląda na to, że słuchawka w pierwszej kolejności ma być sprzedawana w Azji. Urządzenie będzie dostępne w dwóch kolorach obudowy – czarnym i białym. Samsung Galaxy Ace to smartfon ze średniej półki, oferuje 3,5-calowy ekran HVGA w technologii TFT, 5MP kamerę z fleszem LED, baterię 1350mAh, Android 2.2 FroYo z nakładką Touchwiz.

Pamięć wewnętrzna urządzenie dostępna dla użytkownika to jedynie 158MB, można ją jednak rozszerzyć o maksymalnie 32GB poprzez dodanie karty microSD. Wymiary telefonu to 112,4 x 59,9 x 11,5 a waga 113g. Niestety Samsung na swojej stronie nie podał dokładnej specyfikacji urządzania, wciąż nieoficjalnie wiadomo, że wewnątrz S5830 kryje się procesor taktowany częstotliwością 800MHz oraz 512MB pamięci RAM. Na pierwszy rzut oka widać, że Galaxy Ace to okrojona wersja Galaxy S, więc jego cena też nie powinna być wygórowana.

Po więcej szczegółów zapraszam na stronę Samsunga.

Źródło: pocketnow.com