Samsung Galaxy Ace Style LTE

Samsung Galaxy Ace Style LTE z ekranem Super AMOLED zaprezentowany

Południowokoreański producent bez jakiegokolwiek medialnego szumu zaprezentował w Niemczech swój kolejny niskobudżetowy smartfon – Galaxy Ace Style LTE, który nie jest niczym innym jak ulepszoną wersją Samsunga Galaxy Ace 4.

Galaxy-Ace-Style-LTE-bialy

Głównym elementem tego telefonu jest ekran o przekątnej 4,3”, wykonany w technologii Super AMOLED, który cechuje się rozdzielczością na poziomie 480 x 800 pikseli. Poza tym, mamy tutaj także czterordzeniowy procesor taktowany z częstotliwością 1,2 GHz oraz 1 GB pamięci RAM. Znajdziemy tutaj jednak bardzo mało wbudowanej pamięci, bo zaledwie 4 GB, jednak istnieje możliwość zwiększenia jej poprzez zastosowanie slotu kart microSD. Na tyle Galaxy Ace Style LTE znajdziemy 5MP kamerkę umożliwiającą nagrywanie materiałów wideo w rozdzielczości 720p. Posiada ona ponadto diodę doświetlającą LED.

Całość specyfikacji dopełnia oczywiście moduł łączności LTE, NFC oraz akumulator o pojemności 1900 mAh, który według zapewnień producenta pozwoli nam na 11 godzin rozmów w przypadku sieci 3G oraz 9 godzin korzystania z Internetu LTE. Smartfon działa oczywiście pod kontrolą systemu operacyjnego Android w wersji 4.4 KitKat.

Galaxy Ace Style LTE odróżnimy od Galaxy Ace 4 dzięki pionowemu, szaremu paskowi, który widnieje na tylnej klapce urządzenia. Telefon nie daje niestety możliwości zastosowania dwóch kart SIM. W chwili obecnej smartfon ten dostępny jest w Niemczech w kolorach białym oraz czarnym w cenie €199. Nie mamy w chwili obecnej niestety żadnych informacji dotyczących dostępności Galaxy Ace Style LTE w innych krajach.