Samsung Galaxy Core

Samsung Galaxy Core z obsługą dual SIM wyciekł przed swoją premierą

Samsung jest obecnie „na fali”. Gigant nie skupia się oczywiście wyłącznie na swoim flagowcu, Galaxy S4, ale wypuszcza także całą masę innych, nieco słabszych smartfonów. W kolejce do premiery jest Galaxy Core, który za pośrednictwem jednego z rosyjskich portali, wyciekł do sieci.

Samsung Galaxy Core

Urządzenie oznaczono kodem GT-I8262 i oprócz dual SIM, kryje w swoim wnętrzu 1.2 GHz, dwurdzeniowy procek, 768 MB RAM, 8 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć kartą microSD oraz 5 MP kamerę. Galaxy Core ma też takie obowiązkowe pozycje, jak Wi-Fi, GPS oraz Bluetooth 4.0.

Inne parametry Samsunga Galaxy Core, to wymiary 129.3 х 67.56 х 8.95 mm i waga 140 gramów. Według tej nieoficjalnej informacji, słuchawka operuje na bazie systemu Android 4.1 Jelly Bean. Rosjanie twierdzą, że smartfon pojawi się w ich rodzimych oraz chińskich sklepach w połowie maja. Jego cena ma wynieść ok. 320 euro, czyli jakieś 1340 zł.

Czy smartfon pojawi się także w Europie? Tego niestety nie wiadomo, jednak zważywszy na fakt, że do sprzedaży mają trafić dwie wersje urządzenia – z dual SIM i bez, obstawiam, że wariant z single SIM będzie dostępny również u nas.

Źródło: hi-tech.mail.ru