Samsung Galaxy Gear – Gmail i Twitter

Samsung Galaxy Gear z nową aktualizacją

Jeśli jesteście posiadaczami Galaxy Gear, powinniście otrzymać niedługo bardzo użyteczną aktualizację, która usprawni działanie inteligentnego zegarka od Samsunga. Umożliwi ona otrzymywanie i wyświetlanie wiadomości e-mail z aplikacji Gmail oraz powiadomień z portali społecznościowych takich jak Facebook oraz Twitter (jednak tylko ograniczoną ilość znaków).

Samsung Galaxy Gear - Gmail i Twitter

Aktualizacja poprawi i upłynni także działanie gestu aktywującego zegarek oraz funkcję Smart Relay, która usprawnia współpracę inteligentnego zegarka ze smartfonem. Bez wątpienia, czytanie skróconych wiadomości i powiadomień z poziomu nadgarstka jest bardzo komfortowe, lecz pewne funkcje muszą być jednak bardziej dopracowane. Pierwsze testy zaktualizowanego urządzenia wykazały, że w przypadku otrzymania trzech wiadomości w aplikacji Gmail, Galaxy Gear połączył trzy osobne powiadomienia w jedno.

Pomijając fakt występowania drobnych błędów, które jeszcze możemy napotkać korzystając z inteligentnego zegarka od Samsunga, jego użytkownicy powinni ucieszyć się z najnowszej aktualizacji i uznać ją za świąteczny prezent od koreańskiego producenta. Trzeba jednak przyznać, że możliwość odczytywania powiadomień z serwisów społecznościowych jest w dzisiejszych czasach funkcją, która powinna być dostępna w urządzeniu już w momencie wyjmowania go z pudełka. W przypadku Galaxy Gear tak się jednak nie stało i ten dosyć poważny brak został naprawiony wraz z najnowszą aktualizacją.